Ana Sayfa Seyahat Sektörü Ahmet Pandır: Akıllı Rehberler Daha Çok Devreye Girecek

Ahmet Pandır: Akıllı Rehberler Daha Çok Devreye Girecek

251
0

uzakrota.com tarafından youtube üzerinde gerçekleştirilen “Uzakrota Online Travel Summit” canlı yayınına FTI Group Türkiye’nin üst düzey yetkililerinden Ahmet Pandır konuk oldu.

Ahmet Pandır, COVID-19 salgınının turizm sektörü üzerinde yarattığı etkiler yanında, koronavirüs salgını sonrası turizmde olacak değişiklikler konusunda da fikirler aktardı.

Akıllı Rehberler Daha Çok İlgi Görecek

COVID-19 sonrası turizmde birçok değişikliğin olacağını, maliyetlerin artabileceğini, insanların tercihlerinin -tatilde bile olsalar- daha çok “izolasyon” yönünde olacağını ekledi.

Ahmet Pandır Akıllı Rehberler

Turizm dünyasının genel görüşleri arasında yer alan taşıma araçlarının kapasitelerinin azaltılması, büyük kalabalıkların tatil yaptığı otel konseptlerinin yeniden düzenlenmesi gibi konulara değinen Pandır “Artık insanların şemsiyesini açarak arkasında 50 kişiyle gezen rehberleri takip etmeyeceğini ve zaten kullanılan uygulamaların yanında salgın sırasında bu konuda birçok teknolojik yatırım ve ürünün dünyanın her yerinde kullanılacak şekilde aplikasyonlar ile çok hızlı şekilde piyasaya sürüldüğünü” söyledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz