Ana Sayfa Etkinlik Antalya Dijital Zirvesi: Turizmde Dijital Dönüşüm

Antalya Dijital Zirvesi: Turizmde Dijital Dönüşüm

321
0

Turizm sektörüne ait Türkiye’nin ilk dijital odaklı satış ve pazarlama etkinliği “Antalya Dijital Zirvesi” 10 Ekim Çarşamba günü Antalya Su Otel’de gerçekleşecek.

Antalya Su Otel’de bu yıl üçüncüsü gerçekleşecek olan zirvede, reklam, medya, pazarlama, satış ve iletişim dünyası paydaşları turizm sektörüyle buluşacak. 3. Antalya Dijital Zirvesi’nde 1000’in üzerinde katılımcı yer alacak.

Antalya Dijital Zirvesi

Antalya Dijital Zirvesi

Zirve kapsamında, dijitalin yükselişi ile beraber turizm genelinde seyahat ve otelcilik sektöründe dijital kanallarla nasıl daha verimli satış yapılabileceği detaylarıyla konuşulacak.

Türkiye’de turizmde dijital dönüşümün konuşulmasına imkan tanıyan ve turizmde gelir artışına önemli bir katkı sunmayı hedefleyen CRM Medya tarafından düzenlenen zirvede, ekonomik, uluslararası, sosyal ve diplomatik gücü olan turizm sektörünün dijital dünyaya yansımasını ele alacak 12 konuşmacı yer alacak.

Otel sahipleri, otel müdürleri, otel satış pazarlama müdürleri ve seyahat acentalarından üst düzey yöneticiler gibi 1000’in üzerinde katılımcının yer alacağı zirvede, gün boyunca konferans, panel ve eğitimler gerçekleştirilecek. Moderatörlüğünü ünlü yazar ve Seslendirme Sanatçısı Yekta Kopan’ın yapacağı zirvenin bu yıl ana teması: “Digitalization – Dijital dönüşüm ve turizme etkileri” olacak.

Antalya Dijital Zirvesi Konuşmacıları

Antalya Dijital Zirvesi’nde konuşmacı olarak, son zamanlarda ekonomi yorumlarıyla özellikle sosyal medya ve geleneksel medyada büyük yankı uyandıran Sabancı Üniversitesi Finans Kürsü Başkanı Prof. Dr. Özgür Demirtaş, “Ekonomi, Finans, Teknoloji ve Siz” başlıklı konuşmasında “Geçmişi Şimdisi Geleceği ile Karşılaştırmalı Türk Ekonomisi, Ticaret Savaşları Amerika Çin Savaşı, Şehirler, Ülkeler, Teknolojiler Öncesi Şimdisi Sonrası, Otomasyon, Yapay Zeka, Biyoteknoloji, Uzay ve Sizin Geleceğiniz” konularına değinecek.

Bilişim ve teknoloji alanındaki sektörün duayen isimlerinden Gazeteci Serdar Kuzuloğlu ise “Fırtına Yaklaşırken: Dijitalleşen Dünyada Turizm Sektörüne Bakış” başlığıyla bilişim sektöründeki son gelişmelerin turizm sektörüne etkilerini anlatacak.

Turizm sektörünün öncü isimlerinden Sianji Group Yönetim Kurulu Başkanı Recai Çakır da zirvenin konukları arasında yer alıyor. Çakır, turizmde 100 milyon turist, 100 milyar Dolar hedefinin dijital dönüşümle nasıl mümkün olacağını açıklayacak.

Zirvenin diğer konuşmacıları arasında neredekal.com Founder / CEO Özkan Hacıoğlu, Ekonomi Programcısı Hande Berktan, AKTOB Yönetim Kurulu Başkanı Erkan Yağcı, Kilit Group Yönetim Kurulu Üyesi Tolga Kilit, Ligatus Ülke Müdürü Emre Faks, MedyaNet Reklam Satış Direktörü Metin Güleç, Admatik Reklam Grup Başkanı Savaş Yılmazer gibi kendi alanlarının uzman isimleri bulunuyor.

Dijitalizasyon Şart!

Antalya Dijital Zirvesi

 

Dijital dönüşüm ve turizme etkilerinin kapsamlı bir şekilde ele alınacağı zirve hakkında açıklamalarda bulunan CRM Group Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Becer, “Tüm sektörler giderek dijital dünyanın içerisinde yer almaya başladılar. Artık dünya sanayi 4.0 kavramına geçmiş durumda. Türkiye de turizm sektöründe 4.0’a geçmeli. Turizmde dijitalizasyon şart! Eğer turizmde bu ivmeyi sağlayabilirsek hem Türkiye’nin marka değerini arttırabiliriz hem de daha yüksek gelirli, A plus hizmet almak isteyen hedef kitleleri Türkiye’ye çekebiliriz. Dijital dönüşümü sağlayan her işletme marka değerini artıracağı gibi ülkemizin dünyadaki turizm marka algısını oluşturacaktır.” şeklinde konuştu.

Tüm turizm sektörü profesyonellerinin katılımının ücretsiz olduğu Antalya Dijital Zirvesi  hakkında detaylı bilgi almak, online davetiye ve kayıt yaptırmak için Antalya Dijital Zirvesi adresini takip edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz