Ana Sayfa Seyahat Sektörü Havayolları Antalya’dan Dünyaya Direkt Uçuşlar! Türk Hava Yolları Sonunda Başladı..

Antalya’dan Dünyaya Direkt Uçuşlar! Türk Hava Yolları Sonunda Başladı..

204
0

Türk Hava Yolları, yıllardır turizm camiası tarafından çok kez dile getirilen ve belki de bazı dinamikleri değiştirecek bir atılım yapıyor. Türk Hava Yolları, “Antalya’dan Dünyaya Direkt Uçuşlar” sloganı ile duyurduğu planlamayla, turizm başkenti Antalya’dan dünyanın 12 ülkesinden 17 kente uçmaya başladı.

Kış aylarında da devam eden uçuşlar sayesinde birbirinden farklı ülkelere Antalya‘dan seyahat edilebileceği gibi bu ülkelerle çalışan tur operatörleri ve seyahat acentalarının da alternatifi çoğalmış oldu.

Antalya'dan Dünyaya

Antalya’dan Dünyaya Direkt Uçuşlar

Aralarında Londra, Berlin, Münih, Stockholm, Stuttgart, Moskova, St. Petersburg, Amman, Cidde, Cezayir, Tel Aviv ve Kuveyt’’in de bulunduğu pek çok kente artık Antalya Havalimanı’ndan direkt uçuş bulunuyor.

Antalya'dan Dünyaya

Türk Hava Yolları ayrıcalıklarıyla Antalya’dan yurtdışına uçmak Antalya turizmi açısından da çok önemli görülüyor. Antalya’dan birçok şehre yapılacak olan aktarmasız uçuşların kentin turist potansiyeline de farklılıklar sağlayabileceği düşünülüyor.

Antalyalılar için de önemli bir gelişme olan uçuşlar sayesinde kentte yaşayanların aktarmalı uçuş veya charter uçuş kullanma seçenekleri arasına konforlu bir alternatif ekleniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz