Ana Sayfa Seyahat Sektörü Havayolları Atlasglobal Havayolları Sevgililer Günü Kampanyası

Atlasglobal Havayolları Sevgililer Günü Kampanyası

270
0

Atlasglobal Havayolları Sevgililer Günü Kampanyası ile “Hayattaki tek sevgilim, sevgilim değil ki!” diyenlere, Sevgililer Günü’ne özel fırsat hazırlayan Atlas Havayolları Sevgililer Günü Kampanyası’yla bir bilet alana ikincisini hediye ediyor!

Atlasglobal Havayolları’ndan, Sevgililer Günü Kampanyası

Atlasglobal Havayolları, 14 Şubat Sevgililer Günü’nü unutulmaz kılmak için çok özel bir kampanyaya imza atıyor.

Atlasglobal Havayolları Sevgililer Günü Kampanyası

Atlasglobal, 26-27-28 Ocak tarihleri arasında bir bilet alan herkese, aynı uçuşta geçerli ikinci bileti hediye edecek. Böylece isteyen sevgilisi ile, “Hayattaki tek sevgilim, sevgilim değil ki!” diyenler de diledikleri bir kişiyle tek bilet ücreti ödeyerek, 13 Şubat-31 Mayıs tarihleri arasında iki kişi seyahat edebilecek.

Atlasglobal Havayolları, Sevgililer Günü’nde “Hangi hediyeyi alsam, hangi sürprizi yapsam?” sorunu yaşayan çiftlerin yanı sıra “Hayattaki tek sevgilim, sevgilim değil ki!” mottosuna sahip olanlar için çok özel bir kampanya hazırladı.

Sevdikleriyle unutulmaz bir 14 Şubat yaşamayı tercih edenler ya da en sevdiği kişiyle hayalini kurduğu tatile gitmek isteyenler, tek bilet ücreti ödeyerek 13 Şubat-31 Mayıs tarihleri arasında istedikleri yere iki kişi seyahat edebilecek. Çünkü 26-27-28 Ocak tarihleri arasında bilet alan herkese, aynı uçuştaki ikinci bileti Atlasglobal Havayolları ‘hediye’ edecek.

Sevgililer Günü Kampanyası kapsamında, 26-27-28 Ocak 2019 tarihlerinde bilet alanlar, istedikleri bir yetişkinle 13 Şubat- 31 Mayıs 2019 tarihleri arasında seyahat edebilecek.

Kampanya ile isteyenler sevgililerine unutulmaz bir 14 Şubat yaşatma fırsatı yakalarken, isteyenler de 31 Mayıs tarihine kadar “en sevdiği” bir başka kişiyle hayalini kurduğu tatili yaşayabilecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz