Ana Sayfa Seyahat Sektörü Online Turizm Bilet.com Feribot Biletleri Alternatiflerinin Tümünü Bir Araya Topladı

Bilet.com Feribot Biletleri Alternatiflerinin Tümünü Bir Araya Topladı

355
0

2016 yılında faaliyetine tüm uçak ve otobüs firmalarının biletlerini müşterilerine bir arada sunarak başlayan Bilet.com 2017 Yaz sezonunda Türkiye’de ilk defa tüm feribot biletlerini de bir arada sunmaya başladı.

Bilet.com Bursa, İstanbul ve Adalar arasında hızlı deniz otobüsü ve arabalı feribot seferleri düzenleyen İDO biletlerini satmaya başladıktan kısa bir süre sonra, Bursa Belediyesine ait Burulaş A.Ş. tarafından işletilen ve deniz otobüsü seferleri düzenleyen BUDO – Bursa Deniz Otobüsleri  – biletlerini de satmaya başladı.

Bilet.com modern ve kullanıcı dostu mobil web sitesi ve Android/iOS mobil uygulamalarıyla kullanıcılarına hızlı, kolay ve güvenli bir bilet satın alma tecrübesi yaşatan Bilet.com 2017 yaz sezonunda Yunan Adaları Feribotları biletleri ve Kıbrıs Feribot biletlerini de sistemine ekledi.

Bilet.com Feribot Biletleri

Vizesi olmayanlar için Yunan adalarına kapıda yani iskelede vize uygulaması var. Bunun için vize başvuru belgesinin doldurularak ve pasaportla birlikte birkaç gün önceden feribot firmasının vize bölümüne gönderilmesi gerekiyor.

Bilet.com son olarak Eylül 2017’de Kıbrıs’a arabalı feribot ve deniz otobüsü seferleri düzenleyen Akgünler Denizcilik ve Filo Denizcilik firmalarının Taşucu-Girne, Mersin-Girne biletlerini müşterilerine sunmaya başladı. İster turistik amaçlı, ister iş veya eğitim amaçlı olsun Kıbrıs feribot seferleri yolcularına alternatif ve farklı bir seyahat deneyimi sunuyor.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz