Ana Sayfa Seyahat Sektörü Oteller Club Sei Konsepti Açıklandı: MP Hotels Club Sei Konseptindeki 3 Oteli Tanıttı

Club Sei Konsepti Açıklandı: MP Hotels Club Sei Konseptindeki 3 Oteli Tanıttı

289
0

FTI Grubunun Meeting Point ile yön verdiği otel markası Mp Hotels dün İstanbul’daki Ritz Carlton’da düzenlediği bir basın toplantısı ile yeni konsept ve markaları olan Club Sei konsepti hazırlıklarının tamamlandığını duyurdu.

Club Sei Konsepti Devrim mi?

Geçtiğimiz hafta Cem Kınay tarafında beklenti yaratılacak bir açıklama ile “turizmde yeni konsept devrim niteliğinde olacak” benzeri sözler sonrasında merakla beklenen Club Sei konsepti açıklandı.

Birbirinden güzel sahil beldelerinde kişiye özel ve modern bir tatil deneyimi arayan modern gezginler ve ailelere hitap eden “bütün deneyimler dahil” sloganlı bir kulüp konsepti olarak ön plana çıkıyor.

club sei konsepti

Club Sei, turistlerin günümüzde tatillerinden bekledikleri her şey özenle düşünülerek oluşturulan sekiz temel ilke üzerine inşa edilmiş bir konsept. Bu sekiz ilke arasında ise dijital ve gezgin, özel ve sosyal, aktif spor ve sakin terapiler, geniş odalar, otantik pazar yerine benzer yeme -çme mekanları ve ayrıca bütün yaş gruplarına hitap eden özelleştirilmiş faaliyetlerin kombinasyonu yer alıyor.

Club Sei Konsepti Deneyimi

MP Hotels CEO’su ve FTI GROUP Genel Müdürü Roula Jouny’nin bu yeni gelişmeyle ilgili görüşleri şu şekilde: “Club Sei ve barındırdığı potansiyel beni çok heyecanlandırıyor zira daha geleneksel olarak adlandırabileceğimiz kulüp konseptini yeni nesilleri ve modern gezginleri çekerek canlandıracağını düşünüyorum. Bu bağlamda yepyeni bir marka yaratmak ve yeni nesil tüketicilerin ihtiyaçlarını karşılayabilmek adına daha önceden Magic Life markasının arkasındaki kurucu deha olan Dr. Cem Kınay ile iş birliği yaptık. Club Sei’nin yeni kulüp çağını başlatacağından eminiz.”

Club sei konsepti roula

Bu yeni marka hem anı yakalayan hem de geleceğe göz kırpan yeni bir tatil deneyimi arayışındaki genç ve canlı kitleye hitap edecek.

Club Sei Konsepti ile Hizmet Verecek Oteller

MP Hotels aynı zamanda Club Sei konseptiyle hizmet verecek üç tatil köyünün duyurusunu yaptı.

Alt yapı hazır ve bu oteller 2019-2020 sezonunda yeni marka altında hizmete girecek. Bu yeni oteller sırasıyla Club Sei LanzaroteClub Sei Belek ve Club Sei Marmaris, olarak belirlendi.

281 odalı Club Sei Marmaris, Türkiye’nin yemyeşil güzellikleriyle bezenmiş dağlarının hemen eteğinde Ege’nin el değmemiş sularına komşu bir sahil bandında yer alıyor. Otelde bir adet havuz, özel plaj ve iskeleler, SPA ve çok sayıda su sporu seçeneği bulunuyor.

772 odaları Club Sei Belek ise Akdeniz’in incisi Belek’te 11 adet yüzme havuzu, çok sayıda restoran ve bar, su kaydırakları ve özel bir plaj barındırıyor. Her iki otel de MP Hotels grubunun bu yenilikçi markasını en iyi şekilde temsil edecekleri inancıyla seçildi.

club sei cem kinay

Club Sei Lanzarote’nin detaylarının ise yakın bir zamanda açıklanması bekleniyor.

Toplantı sonunda Jouny sözlerine şu ifadelerle son verdi “Otel pazarı her geçen gün daha fazla segmente ayrılıyor ve sahip olduğumuz bu güçlü pozisyonu koruyabilmemiz ve rekabetin üst düzeyde olduğu bu pazarda gerçek bir lider olabilmemiz için hedef kitlemizin aradığı ürünleri sunabilmemiz gerekiyor. Club Sei tam da bunu sağlayacak bir marka. Misafirlerimiz bu konsept sayesinde kişiselleştirilmiş bir tatil deneyiminin yanı sıra özgür olabilecek ve yerel kültürün tadını doyasıya çıkarabilecekler.”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz