Ana Sayfa Seyahat Sektörü Oteller Concorde De Luxe Resort Preverisk Group Covid 19 Sertifikası Aldı

Concorde De Luxe Resort Preverisk Group Covid 19 Sertifikası Aldı

249
0

Concorde De Luxe Resort, Türkiye’de Preverisk Group tarafından
Covid19 Sağlık ve Hijyen Denetimi Kapsamında Sertifika Alan İlk Konaklama Tesisi Oldu

Concorde De Luxe Resort, otel turizmcilik eğitim ve değerlendirme platformlarından Preverisk Group tarafından Covid 19Sağlık ve Hijyen denetimi kapsamında Türkiye’de sertifikayı almaya hak kazanan ilk konaklama tesisi oldu.

Concorde De Luxe Resort Preverisk Group

Antalya’nın doğal güzellikleri ve mavi bayraklı plajlarıyla ünlü Lara bölgesinde hizmet veren Concorde De Luxe Resort, misafirlerine yaşattığı eşsiz deneyimin yanı sıra konfor ve güvenlik odaklı hizmet yaklaşımıyla uluslararası platformda bir kez daha önde gelen otellerin arasına girmeyi başardı. Otel, turizm sektörü için danışmanlık, eğitim ve denetim hizmeti veren Preverisk Group tarafından yapılan değerlendirme neticesinde Covid 19 Sağlık ve Hijyen Sertifikası’nı Türkiye’de almaya hak kazanan ilk tesis oldu.

Concorde De Luxe Resort Preverisk Group

18 ülkede faaliyet gösteren Preverisk Group, Concorde De Luxe Resort’u, misafir güvenliği, gıda güvenliği, sağlık, hijyen ve risk yönetimi konularında aylık periyodik olarak gerçekleştirdiği denetimler sonucunda, 2019 yılında Antalya’nın En İyisi olarak da ödüllendirmişti.

Preverisk Güvenli Otel ve Preverisk Başarı sertifikalarının sahibi olan Concorde De Luxe Resort, aldığı önlemler ile sağlık, hijyen ,misafir memnuniyeti ve hizmet kalitesine verdiği önemi bir kez daha kanıtladı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz