Ana Sayfa Seyahat Sektörü Oteller Dedeman Otelleri Açılış Tarihleri

Dedeman Otelleri Açılış Tarihleri

197
0

Koronavirüs pandemi döneminde faaliyetlerine ara veren oteller peş peşe açılış tarihlerini açıklamaya başladılar.

Koronavirüs salgınının kontrol altında devam ettiği kabul edilerek açıklanan ve “yeni dönem” olarak adlandırılan “normalleşme süreci”, oteller açısından da faaliyetlerine geri döndükleri bir süreç oluyor.

Dedeman Otelleri

Bu kapsamda Türkiye’nin önemli otel zincirlerinden biri olan Dedeman Turizm Grubu, otellerinin açılış tarihlerini açıkladı. İkisi yurt dışında olmak üzere, toplam 17 oteli bulunan Dedeman Turizm Grubu, açılışta “Güvende Kal Manifestosu” ile misafirlerinin ve çalışanlarının sağlığı için gerekli olan önlemleri hayata geçireceğini de açıkladı.

Dedeman Otelleri ve Güvende Kal Manifestosu

Dedeman Turizm Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Banu Dedeman, otellerindeki hazırlık sürecine dair bilgiler aktararak, “50 yıllık tecrübemiz, güçlü kadromuza dayalı yapımız ve sürdürülebilir stratejimiz ile uzun vadeli hedeflerimize odaklanmaya devam edeceğiz. Salgının ülkemizde görülmeye başlaması ile birlikte sakin ama hızlı karar vermek, tüm paydaşlarımızla net ve açık şekilde iletişim kurmak, çalışanlarımızın güvenliğini sağlamak, topluma fayda sunmak ve misafirlerimiz ile iletişimimizi koparmamak ilk yol haritamız oldu. Şu an tesislerimizde gerekli tüm önlemler alındı, çalışmalar tamamlandı. Dedeman Bostancı, Dedeman Konya Hotel & Convention Center ve Dedeman Şanlıurfa otellerimiz 1 Haziran itibariyle hizmet vermeye başladı. Faaliyetlerine ara veren diğer otellerimiz de, yakın dönemde misafirlerini ağırlamaya başlayacak” dedi.

Dedeman Otelleri Güvende Kal

Dedeman Otelleri Anlayışı “Temassız Hizmet” Olacak

Dedeman Turizm Grubu’nda misafirlerin otellere ilk girişinden itibaren temassız hizmet anlayışı öncelik olacak. Konaklama süresi boyunca devam edecek tüm önlemler, ortak alanlardan odalara, toplantı salonlarından yeme içme alanlarına kadar tüm noktalara yansıyacak. Misafirler, 24 saat kullanılmamış, bu süreçte gerekli tüm hijyen prosedürlerinin uygulandığı odalarda ağırlanacak.

Dedeman otelleri bünyesinde yer alan Dedeman Zonguldak, Park Dedeman Elazığ, Dedeman Erbil ve Dedeman Öskemen otelleri, faaliyetlerine ara vermeyen tesisler arasında yer almıştı.

Dedeman Otelleri Açılış Tarihleri

 • Dedeman Bostancı: 1 Haziran 2020
 • Dedeman Konya Hotel & Convention Center: 1 Haziran 2020
 • Dedeman Şanlıurfa: 1 Haziran 2020
 • Dedeman İstanbul: 8 Haziran 2020
 • Dedeman Palandöken Ski Lodge: 8 Haziran 2020
 • Park Dedeman Gaziantep: 8 Haziran 2020
 • Park Dedeman Denizli: 15 Haziran 2020
 • Dedeman Tokat: 15 Haziran 2020
 • Park Dedeman Trabzon: 22 Haziran 2020
 • Park Dedeman Eskişehir: 24 Haziran 2020
 • Park Dedeman Levent: 1 Temmuz 2020

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz