Ana Sayfa Etkinlik Dijitalleşme ve Dijital Turizm ile Turizm Sektörünün Geleceği Emitt’de Konuşulacak

Dijitalleşme ve Dijital Turizm ile Turizm Sektörünün Geleceği Emitt’de Konuşulacak

498
0

Dijital Turizm artık gelecek için değil şimdi için planlanıyor. Çünkü artık gelecek çok yakın!

Emitt İstanbul Fuarı‘nda, Dijital Turizm başta olmak üzere birçok konuda turizm trendleri ile ilgili oturumlara ev sahipliği yapacak.

Dijital Turizm Emitt İstanbul Fuarı’nda

Dijitalleşmenin ve tüketici davranışlarının etkisiyle bugün konuştuğumuz konular yarın eski bir hal alırken, geleceğe dair kararlar almak ve yatırım yapmak sektör profesyonelleri için gittikçe zorlaşıyor. Dört gün boyunca Emitt İstanbul Fuarı ile eş zamanlı olarak gerçekleşecek etkinlik programı, sektöre dair tüm merak edilenleri kapsamlı bir konferans programıyla ele alacak.

dijital turizm

Devlet organları, birlikler, tur operatörleri, seyahat acenteleri ve otellerin yanı sıra havayolları, konaklama tesisleri, ulaşım firmaları ve bilişim teknolojileri firmaları gibi turizm sektöründe yer alan profesyonellerin buluşma noktası olan Emitt Konferans programında rekabette öne çıkmanız, marka bilinirliğinizi artırmanız ve müşteri memnuniyetini üst düzeye çıkarmanız için konuşulacak konular arasında:

 • Türkiye’nin turizm yol haritası
 • Turizm ekonomisi
 • Global trendler ve değişen müşteri iç görüleri
 • Dijitalleşme
 • Otel yönetimi
 • Şehir ve destinasyon pazarlaması
 • Odak Pazarlar: Çin mercek altında
 • Alternatif turizm akımları: Gastronomi Turizmi
 • Online pazarlama stratejileri
 • Satın alma stratejileri
 • Turizmde içerik pazarlaması
 • Online iletişim kanallarının etkinliği

Yeni Trend: Trendin Kendisi Olmak

Global trend ve turist içgörülerinin ele alınacağı “Yeni Trend: Trendin Kendisi Olmak” isimli oturumun moderatörlüğünü Skal İstanbul Başkanı Ata Eremsoy gerçekleştirecek.

Turizmin En Önemli Fuarı Emitt

Turizm Hiç Bu Kadar Dijital Olmamıştı

Dijitalleşmenin ele alınacağı “Turizm Hiç Bu Kadar Dijital Olmamıştı!” panelinin moderatörlüğünü Fütürist Cem Kınay gerçekleştirecek. Panelde konuşmacı olarak Pangea Digital CEO’su Ferda Kertmelioğlu, Amadeus/Travel Audience Global Satış Direktörü Sandro Cuzzolin ile Gazeteci ve Film Yapımcısı Elif Dağdeviren yer alacak.

Asya ve özellikle Çin pazarını merceğe yatıracağımız oturumda keynote konuşmacı olarak Dr. Marcus Lee, KOBİ İşletme Sahipleri Derneği (ICIF) Başkanı ağırlanacak. Çin pazarının önemli karakteristik özelliklerini dinleyeceğimiz sunumdan sonra ise Destinasyon Turizmi Danışmanı Dr. Edward Dramberger tarafından bu pazarda etkin olabilmek için alıcılarla nasıl ilişki kurulacağını ve satış kapatılacağını anlatan interaktif bir atölye çalışması gerçekleştirilecek.

Dijital Turizm Acentaları

Dijital turizm acentalarının geleceğe dair stratejilerinin konuşulacağı oturumda, moderasyonu enuygun.com CEO’su Çağlar Erol yaparken, tatilsepeti Genel Müdürü Koray Küçükyılmaz ve otelz.com Yönetim Kurulu Üyesi Orkun Tekin panel konuşmacıları arasında yer alacak.

Sosyal Medya Fenomenleri ile Kampanyalar

Gezimanya Kurucuları Murat Özbilgi ve Tuğçe Yılmaz ise rekabetten sıyrılmak için turizmde içerik pazarlamasının önemini ve sosyal medya fenomenleriyle nasıl yaratıcı kampanyalar oluşturulabileceğini anlatacaklar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz