Ana Sayfa Etkinlik Dünyanın En İyi Seyahat Blogger’ları World Tourism Forum’da

Dünyanın En İyi Seyahat Blogger’ları World Tourism Forum’da

398
0

16 – 18 Şubat tarihleri arasında düzenlenecek olan World Tourism Forum Global Meeting 2017, bu yıl da geniş kapsamlı katılımcıları ve içeriği ile, dünya turizm sektörünü masaya yatıracak. Dünya turizmine yön veren liderlerin, 16-18 Şubat’ta İstanbul Kongre Merkezi’nde gerçekleştirecekleri oturumların yanı sıra, Global Meeting kapsamında her geçen gün önemi artan influencerlar’da Türkiye’ye davet edildi.

Dünyanın Her Yerinden 300 Blogger World Tourism Forum’da

Dünyanın çeşitli bölgelerinden 300’e yakın blogger “e-Gen Influencers” kapsamında World Tourism Forum’da ilk kez bir araya gelecek.

“e-Gen Influencers” partisi 16 Şubat’ta Çırağan Palace Kempinski‘de düzenlenecek. 17 Şubat’ta ise e-Gen Influencers Talk” konseptiyle düzenlenecek 5 farklı oturumla katılımcılar, dünyaca ünlü yerli ve yabancı blogger’lar ile buluşma fırsatı yakalayacaklar.

World Tourism Forum – Blogger buluşması Dijital İçerik Pazarlama

World Tourism Forum Global Meeting, yapıldığı ilk günden beri sürdürülebilir dijital iletişim stratejilerinin turizm sektöründeki önemini vurguluyor. Bu hedefle Global Meeting 2016’da düzenlenen Blogging oturumuna 7 yabancı influencer konuşmacı olarak katıldı ve influencer’lar tarafından dijital içerik pazarlamanın yarattığı değer ve seyahat blogger‘lığı kavramı tartışıldı.

2016 World Tourism Forum kapsamında düzenlenen Blogger Night’ta; 40 yabancı, 80 Türk seyahat blogger’ı biraraya geldi. Forum kapsamında yer alan 20 Türk, 20 yabancı seyahat blogger‘ının değerlendirmeleri ise Türk Hava Yolları sponsorluğunda anı kitabı Blogbook İstanbul’da toplandı.

Yeni nesil iletişim stratejileri ile gelişen ve büyüyen blogger buluşmaları bu yıl; e-Gen Influencers konsepti ile, World Tourism Forum Global Meeting kapsamında dünya çapında ünlü 300 blogger’ı biraraya getirerek uluslararası arenada büyük ses getirecek bir organizasyona imza atacak.

Gezi ve Seyahat Blogger’larından BlogBook 2017

Global Meeting süresince bir araya gelen ve gönüllü turizm elçileri olan blogger’lar bu yıl da temayla ilgili yazılarını, paylaşımlarını geçen yıl olduğu gibi anı kitabı Blogbook’da toplayacaklar. 2017’ye not düşecek ve Türkiye’nin tanıtımına büyük katkı sağlayacak bu kitap vasıtasıyla, Dünya’nın Türkiye algısı yeniden şekillenecek.

Dünyaca ünlü fenomen Zach King ilk kez Türkiye’de

E-Gen Influencers World Tourism Forum Global Meeting’de ilk kez biraraya gelecek dünyaca ünlü blogger’lar arasında, THY’nin yeni uçak içi güvenlik filminde rol alan, dünyada yarattığı illüzyonlarla konuşulan ve geliştirdiği muhteşem içeriklerle büyük ilgi toplayan Zach King’de yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz