Ana Sayfa Seyahat Sektörü Seyahat Acentaları ECC Tur B2B Projesi için PV Tourism Marketing ile El Sıkıştı

ECC Tur B2B Projesi için PV Tourism Marketing ile El Sıkıştı

575
0

Türkiye ve Avrupa Turizm Pazarında faaliyetlerde bulunan PV Tourism Marketing, geçtiğimiz günlerde imzaladığı anlaşma ile, Türkiye turizm pazarının büyüyen firmalarından ECC Tur B2B acenta satış kanalı projesini üstlendi.

ecc tur

İmzanın ardından konuşan PV Tourism Marketing Network Genel Müdürü Erkan SAVAŞ “PV Tourism Marketing Network, Türkiye genelinde, outgoing, m.i.c.e ya da incoming faaliyetlerinde bulunan 2000’i aşkın seyahat acenta portföyü ile yerli ve yabancı tur operatörleri ve benzeri hizmet sağlayıcılarının da ilgisini çekmeye devam etmektedir. Bugün burada imzaladığımız anlaşma ile ECC Tur ile Türkiye genelinde acenta yapılanması için proje ortaklığına girmiş bulunmaktayız. Bu kapsamda ECC Tur acentalarına; geniş bir otel ağı, uygun fiyatlarla satış imkanı, kredi kartına taksit kampanyaları, anlık indirim ve promosyon fırsatları, online satış imkanı, hediye çeki promosyonları ile %15’e varan otel komisyon oranları gibi imkanlar sağlanacaktır.” şekliden konuştu.

Ecc Tur PV İşbirliği

Otel Sayısı 5’e Çıkacak

Düzenlenen davette söz alan ECC Tur ortaklarından Genel Müdür Ercan GÜNDOĞDU, kredi kartı taksit kampanyaları ve kendine has anlık promosyonlar sağlayan ECC Tur’un, seyahat acentalarına özel %15’e varan otel komisyon geliri, ücretsiz eğitim gezileri ve satış yapan personele “hediye çeki” uygulamaları bulunduğunu belirterek, PV Tourism Marketing Network ile imzalanan bu anlaşma ile B2B satış kanallarında ve seyahat acentası pazarında, kısa zamanda büyüyeceklerine olan inancını dile getirdi. Ercan GÜNDOĞDU iki otelin de işletmeciliğini yaptıklarını ve 2021’de bu sayıyı beş otele çıkaracaklarını söyledi.

Ecc Tur PV personel

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz