Ana Sayfa Seyahat Sektörü Havayolları Emirates Fly Better Diyor.. Daha İyisiyle Uçun!

Emirates Fly Better Diyor.. Daha İyisiyle Uçun!

286
0

Yeni reklam kampanyasını duyuran Emirates Fly Better diyor. Dünyanın en fazla ödül kazanan havayolu şirketlerinden biri olan Emirates, yeni reklam kampanyasını duyurdu ve seyahat severlere bu kampanya ile Fly Better dedi!

Emirates Fly Better

Emirates Fly Better Diyor

Emirates Havayolu, 1 Kasım’da lansmanını yapacağı yeni reklam kampanyası ile sınırları zorluyor. Türkçe’de “Daha İyisiyle Uçun” anlamına gelen “Fly Better” söylemi ile hizmetlerini bir başka boyuta çıkaran Emirates, yolcu taleplerini karşılama konusunda iddiasını artırıyor.

Emirates Fly Better

Emirates Havayolu Başkanı Sir Tim Clark konuyla ilgili yaptığı açıklamada: “1985 yılında bugün, Emirates, Dubai’den Karachi’ye, ilk yolcularını uçurmuştu. Şirket o zamandan beri kat kat büyürken, yolcularımıza verdiğimiz vaatte bir değişiklik olmadı. Emirates ile uçmak demek, daha iyi bir uçuş deneyiminin keyfini yaşamak demektir.” dedi.

Emirates’in Kurumsal İletişim, Pazarlama ve Marka Bölüm Başkan Yardımcısı Boutros Boutros ise “Yenilik yapma ve ‘daha iyi olma’ güdüsü, Emirates’in DNA’sına işlemiş durumda ve bu da bizlerin, her kabin sınıfında keyifle ve rahat bir şekilde, tekrar tekrar yapılan hava seyahati deneyimini sağlamamıza imkan tanıyor. Emirates, her sınıftaki her koltukta kişisel TV ekranı sunan ilk şirket olmuştu. Uçak içinde daha iyi uluslararası telefon ve Wi-Fi hizmetlerinin verilmesine önayak olduk. First Class’ta, özel süitlerin öncülüğünü yaptık. Uçaklara bar ve duşlu spa hizmetlerini getirdik ve sanal pencereler gibi, ezber bozan ürünler sunmaya devam ediyoruz. Şimdi de bu üstünlüğü, gezginleri, Emirates’in “Fly Better” hizmetine davet ederek ortaya koyuyoruz” dedi.

Emirates Fly Better

Yeni Reklam Filmleri ile Emirates Fly Better Diyor

Yeni Emirates kampanyası, 1 Kasım’da, şirketin ödüllü uçak içi eğlence sistemi olan ice ve birçok başka hizmetini ortaya koyan, gösterişli bir reklam spotu ile lanse edilecek. Popüler olmuş müzikal”‘The Greatest Showman’ın”da yönetmenliğini yapmış olan Michael Gracey tarafından çekilen reklam filmi, izleyenleri, bir kabin ekibi üyesinin enerjik bir dansçıya dönüşerek, ice üzerindeki çeşitlilik taşıyan ve üstün nitelikli içerikleri temsil edecek şekilde, Bollywood danslarından Hip Hop dansına kadar farklı danslara geçiş yaptığı fantastik bir yolculuğa çıkarıyor. Film, Emirates’in ticari markasına yapılan bir gönderme ile sona eriyor.

Emirates Fly Better

Emirates’in yoğun küresel destinasyonlar ağına yönelik ikinci bir reklam filmi de aynı zamanda gösterime girecek. Bu ikinci film, bizlerin, özellikle kampanya için bestelenmiş olan, dikkat çekici şarkısı ile dünyada bir yolculuğa çıkaracak. İzleyicileri Kenya ovalarından Eiffel Kulesi’ne ve oradan da Dubai’deki ikonik Burj Khalifa’ya götürecek olan reklam filmi, Emirates’in destinasyonları ve uçak içi hizmetleri arasında yapılan kusursuz geçişlerle, Emirates’in özelliği haline gelen bir tarzda kurgulandı.

Kampanya, şirket içerisinde, Emirates’in Marka Bölümü Yöneticisi Richard Billington tarafından geliştirildi. Ice reklam filmi, televizyonda ilk olarak, “The X Factor UK” adlı gözde eğlence programında, 1 Kasım tarihinden itibaren görücüye çıkacak ve sonrasında, her iki reklam filmi de Emirates’in başlıca pazarları olan İngiltere, Fransa, Almanya ve ABD’de gösterime sunulacak.

Emirates Fly Better

İlk “Emirates Fly Better” stadyum içi marka çalışması, Dubai’deki Meydan adlı yarışma alanında, yarış sezonunun başladığı 1 Kasım’dan itibaren lanse edilecek. Bunu, 3 Kasım’daki, dört gözle beklenen Arsenal- Liverpool futbol karşılaşmasındaki, saha tabelalarında yapılacak olan küresel tanıtım izleyecek.

11 Kasım’da, sponsorluğunu Emirates’in yaptığı AC Milan da rakibi Juventus ile oynayacağı, yine iple çekilen Seri A maçında, Fly Better’ı, takım formalarında ilk kez kullanacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz