Ana Sayfa Seyahat Sektörü Online Turizm Google Otel ve Uçak Rezervasyonlarına Price Insight ile El Attı

Google Otel ve Uçak Rezervasyonlarına Price Insight ile El Attı

252
0

Google Price Insight uygulaması ile tatile çıkmak isteyenlere rezervasyon yapmak için en uygun uçak ve otel fiyatlarını sunmaya başladı. Böylece Google otel ve uçak rezervasyonu yapacak olanlara geniş bir veri sunacak.

Google Otel ve Uçak Rezervasyonu için Price Insight

Google’ın geçen hafta duyurduğu yeni uygulama ile gidilmek istenen destinasyon seçildiğinde ve uçuşlar araştırıldığında Google’ın fiyat veri tabanı ortaya çıkıyor ve kullanıcılara bir uçuş için fazla para ödediklerini, uygun fiyata bir tatil satın alıp alamayacaklarını veya bir uçak bileti için ortalama fiyat gibi bilgi ve seçenekler sunuyor.

Google Otel ve Uçak

Google’ın yeni uygulaması aynı zamanda otel seçenekleri konusunda da geniş bilgiler veriyor. Price Insight ile seçilen otelde uygun bir kampanya olup olmadığını veya benzer özelliklere sahip diğer yakın otellerin fiyatları ile karşılaştırabiliyor.

Tatil için otel seçeneğini belirledikten sonra direkt otel ile tatil şirketi aracılığıyla ya da Google üzerinden rezervasyon yapılabiliyor. Çok fazla seçenek arasında karar verilemiyorsa filtreleme yöntemi ile en iyi kampanya sunan otel bulunabiliyor veya Google’ın yapay zeka algoritmalı uygulaması sayesinde sunulan fiyatlardan daha ucuz fiyata hizmet sunan benzer otelleri gösteriliyor.

 

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz