Ana Sayfa Teknoloji GoPro 360 Derece Kamerası Fusion’ı Duyurdu

GoPro 360 Derece Kamerası Fusion’ı Duyurdu

289
0

Aksiyon kameraları ile sektörün açık ara lideri olan ve sürekli olarak kullanıcı deneyimi ile izleyici dengesini geliştiren GoPro, “Karma” isimli drone modelinden sonra şimdi de 360 derece kamera ile sahneye çıktı.

Video ve kamera teknolojilerinde geleceğin 360 derece kamera ve videolarla şekilleneceğine kesin gözüyle bakılan sektörde GoPro, ilk 360 derece kamera modeli olan Fusion’ı duyurdu.

GoPro Fusion 360 Derece

GoPro’nun geliştirdiği ksiyon kamerasıyla 360 derece video teknolojisini birleştiren Fusion, 5.2K çözünürlüğünde fotoğraf ve video çekebiliyor. Samsung Gear 360 ve Nikon KeyMission 360 gibi modellerle görüntü kalitesinde rekabet halinde olacak olan GoPro Fusion, videoları da 30 Fps çekiyor.

GoPro Fusion 360 derece, OverCapture özelliği sayesinde her açıdan kayıt yapmanıza ve sonrasında elde edilen kayıtlardan istediğiniz açıyı kullanmanıza olanak sağlıyor. Fusion ayrıca 360 derece olmayan video ve fotoğraflar da çekebiliyor.

2017 yaz aylarında kullanıma sunulması beklenen Fusion’ın genel satış ve kullanım için bir tarih verilmiş değil. Teknik detayları ve fiyatları ile ilgili bilgiler açıklandığında GoPro Fusion yine tourigon’da olacak.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz