Ana Sayfa Seyahat Sektörü Oteller Hampton by Hilton Farklı Bir Anlayış ve Samimi Bir Hizmet

Hampton by Hilton Farklı Bir Anlayış ve Samimi Bir Hizmet

243
0

Entrepreneur®‘a göre son dokuz yıldır bir numaralı konaklama kuruluşu olan Hampton by Hilton ile Hampton Inn by Hilton and Hampton Inn ve Suites by Hilton, 25 ülke ve bölgedeki 2.410 tesis ve 247.000 odasıyla değer bilincine sahip ve kaliteye odaklanan seyahate çıkanlara hizmet veriyor.

Hampton by Hilton

Hampton by Hilton

Ücretsiz Wi-Fi, ücretsiz sıcak kahvaltı ve On The RunTM kahvaltı çantaları gibi yüksek kaliteli konaklama olanakları ve küçük hediyeleri, Hampton by Hilton’un segmentinde lider olmasına katkıda bulunuyor.

Hampton by Hilton Ekip Üyeleri, Hamptonality olarak tanımlanan samimi, özgün, özenli ve düşünceli hizmet anlayışındalar. Tercih edilen Hilton kanalları aracılığıyla doğrudan rezervasyon yapan Hilton Honors üyeleri, üyelerin rezervasyon yapmak için neredeyse tüm puan ve para kombinasyonlarından seçim yapmalarını sağlayan esnek bir ödeme hizmeti sunuyor.

Hampton by Hilton

Başka hiçbir yerde bulamayacağınız özel bir üye indirimi ve ücretsiz standart Wi-Fi ve sadece sektör lideri Hilton Honors uygulaması üzerinden erişilebilen oda seçimi imkanı tanıyan dijital check-in ve Dijital Anahtar (konum seçimli) gibi dijital hizmetlerden anında yararlanmaya başlayabiliyorsunuz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz