Ana Sayfa Pazarlama Sosyal Medya INFLOW Awards’20 Heyecanı Başladı

INFLOW Awards’20 Heyecanı Başladı

491
0

Influencer pazarlama etkinliklerinin sürdürülebilirliğine ve büyümesine yön vermeyi hedefleyen INFLOW Awards’20 için geri sayım başladı. 21 Aralık Pazartesi günü Onedio Youtube hesabında yayınlanacak törende, 28 farklı kategoride verilecek ödüller sahiplerini bulacak. En İyi Instagram Influencerı, En İyi TikTok Influencerı, En İyi Twitch Influencerı ve En İyi Youtube Influencerı için gerçekleşen halk oylaması 30 Kasım tarihine kadar sürecek.

INFLOW Awards’20 Ödülleri

Bu yıl üçüncüsü düzenlenecek olan INFLOW Awards için hazırlıklar devam ediyor. İçinde bulunduğumuz pandemi süreci dolayısıyla bu yıl dijital olarak gerçekleşecek ödül töreni 21 Aralık Pazartesi günü Onedio Youtube kanalından yayınlanacak.

Belirli kategorilerin kazananları ise, yayınla eş zamanlı olarak Panoffect’in şehrin farklı noktalarında konumlanan 23 dijital ekranından açıklanacak. Türkiye’nin genç, dinamik ve yenilikçi bankası Odeabank, yakında lansmanını gerçekleştireceği kadın-erkek eşitliği alanındaki kurumsal sosyal sorumluluk projesi ile INFLOW Awards’un partnerleri arasında yer alacak.

INFLOW Awards’20

Geçtiğimiz senelerde olduğu gibi Influencerlar pazarlama faaliyetleri kapsamında; marka ve ajans iş birliklerini teşvik etmek amacıyla düzenlenen ödül töreninde, kampanya ödülleri için başvurular başladı. Neşet Dereli, Kaan Kayabalı, Gonca Karakaş ve Seda Domaniç gibi dijital ve pazarlama sektörünün duayen isimlerinden oluşan jürinin değerlendireceği kampanya ödülleri için başvurular INFLOW Awards websitesi üzerinden 27 Kasım’a kadar sürecek. En iyilerin belirleneceği halk oylaması ise 30 Kasım 2020 tarihine kadar devam edecek. Halk oylaması ile “En İyi Instagram Influencer’ı”, ‘’En İyi TikTok Influencer’ı’, “En İyi Twitch Influencer’ı” ve “En İyi Youtube Influencer’ı” olmak üzere 4 kategoride gerçekleşiyor.

INFLOW Awards’20 Ödülleri

En İyi Instagram Influencerı kategorisi için Ala Tokel, Alper Rende, Burak Altındağ, Cansu Akın, Damla Altun, Danla Biliç, Duygu Özaslan, Pelin Akil, Rachel Araz, Sude Alkış halk oylamasında yarışacak. En İyi TikTok Influencerı kategorisinde Aslı Güler, Asya Burcum, Cemre Solmaz, CZN Burak, Ece Mumay, Ezgizem, Fatih Can Aytan, Miray Şen, Sera, Yeliz Korkmaz oylanacak. En İyi Twitch Influencerı kategorisinde Alper Biçen, Çağrı Ergün, Cem Karakoç, Ferit Karakaya, İpek İnan, Kemal Parlak, Levent Balım, Necatı Akçay, Tuna Aksen yarışacak. En İyi Youtube Influencerı kategorisinde ise Alper Rende, Barış Özcan, Bengi Kurtcebe, Cansu Akın, Damla Altun, Danla Biliç, Doğuş Çabakçor, Eylül Sani, Kafalar, Post42 yer alıyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz