Ana Sayfa Seyahat Sektörü Kaan Kavaloğlu: Her Şey Dahil Devam Edecek Ama..

Kaan Kavaloğlu: Her Şey Dahil Devam Edecek Ama..

300
0

Limak Turizm Grubu Genel Koordinatörü Kaan Kavaloğlu, korona salgınının turizme yansımaları başlığıyla Graphx Ajans kurucu ortağı Necdet Alkandemir‘in konuğu olarak instagram‘da canlı yayına katıldı.

Antalyacityzone hesabından gerçekleştirilen yayında Kaan K. Kavaloğlu, Türk turizminin büyük ivme yakalamasını sağlayan “her şey dahil” sistem üzerinde konaklama tesisleri olarak hatalar yaptıklarını, sistemi abarttıklarını, rekabet yüzünden içinde olmaması gerekenlerin de dahil edildiği adeta absürt bir hale getirildiğini ve bu kabahatin otel yönetimlerinde olduğunu söyledi.

Kaan Kavaloğlu Necdet Alkandemir

Kavaloğlu, kendi düşüncesine göre her şey dahil sistemin devam edeceğini ve hatta bunun avantaj olduğunu, ancak devam etse de büyük farklılıklar içerebileceğini tahmin ettiğini ekledi. Bundan sonra belki otel içerisinde 500 kişilik restoranların bile olmayacağını, personelin de özellikle gerçek anlamda “hijyen” konusunda önem taşıdığını vurguladı.

Kaan Kavaloglu Limak

Kaan Kavaloğlu, Limak olarak tüm otellerinin kapalı olduğunu ve kendi planlamalarına göre kısa, orta, uzun vadeli programlar üzerinde çalıştıklarını ve her şeyin normale dönmesinin kurban bayramı dönemine bile kalsa deyim yerindeyse “çorbanın kaynamaya devam edeceğini” ekledi.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz