Ana Sayfa Seyahat Sektörü Mehmet Ersoy Kültür ve Turizm Bakanı: ETS’nin Patronu Turizmin Başında

Mehmet Ersoy Kültür ve Turizm Bakanı: ETS’nin Patronu Turizmin Başında

324
0

Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi ile birlikte yeni bakanlar kurulu açıklandı. Parlamenter sisteme göre oldukça farklılıklar içeren yeni sistemde kabinenin isimleri de oldukça dikkat çekici. Meclisten sadece dört milletvekilinin bulunduğu yeni kabinede Kültür ve Turizm Bakanı da ETS Turizmin patronu Mehmet Ersoy oldu.

Kültür ve Turizm Bakanı Mehmet Ersoy

Sektörün yeni bakanı ilk olarak yine yakın dönemde Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği Başkanlığı’na seçilen Firuz Bağlıkaya’nın sosyal medya hesabı üzerinden duyuruldu.

Mehmet Ersoy Kültür ve Turizm Bakanı

Firuz Bağlıkaya, “Hakkıyla geldiği yeri ve başarılarını; tüm sektöre taşıyacağına bütün kalbimle inandığım, yol arkadaşım sayın Mehmet Ersoy‘u bakanımız olarak görmekten mutluluk duyuyorum. Başta şahsım ve TÜRSAB ailesi olarak ona başarılar diliyorum. Cumhurbaşkanımızın sektörümüze verdiği önemin ve değerin en güzel işareti olan bu başlangıç turizm camiasını ziyadesiyle mutlu etmiştir.

Sayın Bakanımızın liderliğinde ve vizyonunda, turizm sektörünün tüm paydaşlarıyla sektörün birikmiş sorunlarını çözerek büyük bir atılım döneminin başlayacağını ve 2023 hedeflerine güvenle ulaşacağımız inancıyla Yeni dönemin sektörümüze ve milletimize hayırlara vesile olmasını diliyorum.” şeklinde mesajlar yazdı.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz