Ana Sayfa Seyahat Sektörü Havayolları SunExpress Yeni Dönem İletişim Kampanyası Sloganı “Mutluluğa Biletiniz”

SunExpress Yeni Dönem İletişim Kampanyası Sloganı “Mutluluğa Biletiniz”

206
0

SunExpress, Almanya’dan Philipp und Keuntje ve Türkiye’den Communication Partner imzası taşıyan yeni iletişim kampanyasına start veriyor.

Mutluluğa Biletiniz Sloganı İle SunExpress

Bu sene 30. yılını kutlayan SunExpress, Avrupa’da ve Türkiye’de hayata geçireceği yeni iletişim kampanyasına start vermeye hazırlanıyor. Almanya’dan Philipp und Keuntje (PUK) ve Türkiye’den Communication Partner ajanslarının iş birliğiyle hazırlanan kampanya, marka imajını güçlendirirken aynı zamanda tatilin, aile ve arkadaş ziyaretlerinin ne kadar özlendiğinin de altını çiziyor.

Mutluluğa Biletiniz

Mutluluğa Biletiniz” sloganıyla hazırlanan kampanya Covid-19 salgını nedeniyle değişen trendlere bağlı olarak kişisel seyahat motivasyonlarına odaklanıyor. Daha önce hiç olmadığı kadar özlemini duyduğumuz anlara vurgu yapan kampanya; uçmaya değil, seyahat etmenin altında yatan duygusal nedenlere dikkat çekiyor.

SunExpress İletişim Kampanyası

SunExpress CMO’su Kerstin Lomb: “Amacımız, tüm müşterilerimize hitap ederken marka bilinirliğimize katkı sağlayacak bir kampanya yapmaktı. SunExpress, benimsediği Türk misafirperverliğiyle, müşterilerine uçmanın ötesinde deneyimler sunan yenilikçi bir havayolu şirketi. Bu da son derece modern ve esnek bir marka yönetimi gerektiriyor.”

“Mutluluğa biletiniz” kampanyası önümüzdeki günlerde hayata geçirilecek.

Mutluluga biletiniz

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz