Ana Sayfa Seyahat Sektörü Online Turizm Neredekal.com Progo İşbirliği

Neredekal.com Progo İşbirliği

404
0
Başarılı otel arama sitesi neredekal.com, rezervasyon yapanlara transfer hizmeti de vermek için, kişilere ve gruplara yönelik sürücülü ulaşım hizmeti, havalimanı transferi, şehir içi ve şehirler arası ulaşım hizmeti sağlayan uygulama Progo ile işbirliğine gitti.Neredekal.com Progo İşbirliği sektörel ticari paylaşımlar için ideal bir çözüm ortaklığı gbi görünüyor.

Neredekal.com Progo İşbirliği

Otel arama motoru neredekal.com, transfer firması Progo ile işbirliğine giderek bundan böyle sistem üzerinden rezervasyon yapanlara transfer hizmeti de verecek.
Bu işbirliği ile adresten adrese, adresten havalimanına, varılan şehirdeki havalimanından otele veya şehirlerarası yolculuklarda kullanılabilen transferler yapılacak.
Neredekal.com, Progo işbirliği ile yapılacak transfer hizmetinin başta İstanbul, Ankara, İzmir gibi metropollerde de kullanılabileceği gibi, tatil bölgelerinde de ihtiyaç duyulan özel ulaşım ihtiyacını karşılamak üzere Muğla, Antalya, Adana, Kayseri, Samsun, Trabzon gibi şehirler için Neredekal.com aracılığı ile Progo’dan özel transfer hizmeti alınabileceği bildirildi.
Konuyla ilgili yapılan açıklamada transfer hizmeti almak için sitedeki “Havaalanı Transferi” linkine tıklanması yeterli olacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz