Ana Sayfa Etkinlik Özcan Biçer: Pandemide Yeni Dalga 7-8 Ay Sürebilir

Özcan Biçer: Pandemide Yeni Dalga 7-8 Ay Sürebilir

421
0

23 Nisan-29 Ekim 2021 tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Expo 2021 Hatay” için gerçekleştirilen forum serisinin ilki olan “Turizm Forumu” online olarak gerçekleştirildi.

Turizm sektörünün yerel ve ulusal bazda temsilcilerinin konuşmacı olarak yer aldığı forumda genel olarak sürdürülebilir bir turizm anlayışının nasıl ve ne şekilde sürekli olarak gerçekleştirileceği, sektörün dijital trendleri ve yerelden globale uzanan yeni fikirlerin Hatay turizmine nasıl uyarlanabileceği paylaşıldı ve tartışıldı.

Özcan Biçer

Pandemide Yeni Dalga

Forumda konuşmacı olarak yer alan İstanbul Turizm Platformu Koordinatörü Özcan Biçer konuşmasında, turizmin pandemi nedeni ile içerisinde bulunduğu zorluklara dikkat çekerek, özellikle küçük ölçekli olarak tanımlanan girişimcilerin ekonomik olarak kötü günler geçirdiğini aktardı.

Özcan Biçer özellikle önümüzdeki günlerde pandemide yeni dalga beklediklerini, bunun yaklaşık olarak 7-8 süreceğini öngördüklerini ve bu nedenle özellikle sektöre destek konusunda hazırlıklar yapılmasını belirtti.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz