Ana Sayfa Teknoloji Petal Search Turizm ve Seyahat Sektörünün Önde Gelenleriyle Buluştu!

Petal Search Turizm ve Seyahat Sektörünün Önde Gelenleriyle Buluştu!

238
0

Petal Search, bu yıl dijital ortamda gerçekleşen ve seyahat kategorisi için büyük önem taşıyan 1966’dan beri misyonu; küresel seyahat, turizm ve konaklama endüstrisini bir araya getirmek olan ITB Berlin Seyahat Forumu’na katılarak sektörün önde gelenleriyle buluştu. Petal Search, ITB Berlin Seyahat Forumu’nda “Yeni Küresel Trafik Kaynakları ve Keşifler” konusunda gerçekleştirdiği sunum ile küresel seyahat endüstrisini birbirine bağlayan ve güçlendiren dijital bir platform olma yolunda ilerlediğini kanıtlamış oldu.

Petal Search Turizm ve Seyahat Sektörüne Göz Kırptı

Dünya çapında 170’ten fazla ülkede 50’den fazla dil desteği ile başta Huawei ve diğer birçok android cihazlarda aktif bir şekilde kullanılan Petal Search; haber, seyahat, alışveriş ve yerel işletmeler gibi 20`den fazla kategoride mobil kullanıcılara yüksek kaliteli içerik ile hizmetleri verimli bir şekilde sunan genel arama özellikleri sağlıyor. Haziran 2020’den bu yana tüm yeni Huawei telefonlarında ön yüklü olarak  gelen mobil arama motoru Petal Search 09 – 12 Mart tarihleri arasında, pandemi koşulları nedeniyle dijital ortamda gerçekleştirilen ve seyahat sektörünün global arenada önemli paydaşlarını bir araya getiren ITB Berlin Seyahat Forumu’na katıldı.

Petal Search ITB BERLİN Turizm

Yeni içerik ortakları sürekli olarak; müze, eğlence parkı, ulaşım, yerel cazibe merkezleri, gezi, konaklama, uçuş ve bilet arayan dünya çapında milyonlarca mobil cihaz kullanıcısı ile bağlantı kurmak için Petal Search’e katılıyor. Petal Search, sonuçların yerelleştirilmesine büyük önem vererek, hem küresel üst düzey iş ortaklarına hem de yerel pazar bilgilerine dayalı zengin yerelleştirilmiş arama deneyimi sağlıyor.

Petal Search’ün seyahat kategorisi ve ”Yakınlarda” özelliği, iş ortaklarının işlerini hızlandırmalarına yardımcı olmak için kullanımı kolay bir dizi işlev sunuyor. Petal Search turizm seyahat kategorisinde, iş ortaklarına seyahat ticaret platformlarını, ürünlerini kolayca yönetmek, ürünlerin durumunu izlemek ve genel performansı ve tıklamaları izlemek için dahili süreçleri kolaylaştırıyor.

Petal Search Turizm

Huawei’nin tüm senaryolarda akıllı bir yaşam için kurduğu “1+8+N” stratejisi doğrultusunda Petal Search, kullanıcıların tüm keşif ve tüketim yolculuğunu kapsayarak seyahat sektöründeki ortaklar için ideal arama motoru oluyor. Petal Search, arama ekosistemine açıklık getirmeye, fayda paylaşımına bağlı kalmaya ve ilk katılan iş ortakları için öncelikli hak planları sağlamaya devam ediyor. Huawei, işletmelerin kitlelerine daha iyi ulaşmalarına ve iş ortaklarının Petal Search aracılığıyla kolayca başarılı olmalarına yardımcı oluyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz