Ana Sayfa Teknoloji Mobil Uygulamalar Podcast Dinle: Dijital Medya için Yenilikçi ve Kapsamlı bir Podcast Markası Daha

Podcast Dinle: Dijital Medya için Yenilikçi ve Kapsamlı bir Podcast Markası Daha

303
0

“Dijital dünyada içerik üretmenin her geçen gün öneminin arttığı bu dönemde, kullanıcıların ilgisinin devamlı yükseldiği podcast platformuna yeni bir soluk” başlığıyla  Podcast Dinle uygulaması yayında.

Podcast DİNLE Uygulaması

Hayata dair birçok alanda, konunun uzmanları tarafından derlenen içeriklerle, kullanıcılara farklı bir deneyim sunmayı amaçlayan Podcast DİNLE uygulaması, Felsefeden iletişime, gastronomiden bilime, astrolojiden, kişisel gelişim dünyasına, spordan turizme, magazin alanındaki son haberler de dahil olmak üzere gündeme dair ne varsa, dinleyicilerine ulaştırıyor. İçinde, sesli kitap serilerini, sürükleyici söyleşileri, güncel TV programlarını da barından uygulama, ücretsiz bir şekilde IOS ve Android bazlı telefonlara indirilebiliyor.

Podcast dinle

Kullanıcı dostu arayüzü ve dinleyicilerin kendi tercihlerine göre kolayca istediği içeriği dinleyebilmesi üzerine tasarlanan Podcast DİNLE; 24 kategoriden yayınlanan içerikleri ve aralarında Ertuğrul Özkök, Okay Karacan, Hulusi Derici, Demet İkiler gibi alanında uzman isimleri barından yayımcılarıyla, dinleyicilerine kaliteli ve iyi bir içerik sunmayı hedefliyor.

Podcast Dinle uygulaması Iphone kullanıcılarına IOS için linkinden, Android kullanıcılarına ise Google Play linkinden indirilebilir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz