Ana Sayfa Seyahat Sektörü Seyahat Acentaları Ardan Aksade Setur’da

Ardan Aksade Setur’da

176
0

Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur’da, üst düzey bir görev değişikliği yaşandı.

Ardan Aksade 1 Temmuz 2019 itibarıyla, Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

İş yaşamına Deloitte İstanbul ofisinde Bağımsız Denetim Bölümü’nde başlayan Ardan Aksade, devamında Risk Danışmanlığı Bölümü’nde finansal ve reel sökterde çeşitli risk yönetimi danışmanlığı projelerinde görev aldı.

Enerji, bankacılık, sigortacılık, turizm, inşaat, gıda, hava taşımacılığı, otomotiv, tekstil ve dayanıklı tüketim de dahil olmak üzere birçok sektörde denetim ve danışmanlık projeleri yürüttü. 

setur ar-ge

Ardan Aksade Kimdir?

2005’te Koç Holding Denetim Grubu’na katılan Ardan Aksade, Dayanıklı Tüketim Grubu bünyesinde bulunan şirketlerin yurt içi ve yurt dışında denetim çalışmalarında bulundu.

2007 yılında Tüpraş’ta Denetim Müdürü olarak göreve başladı, risk yönetimi ve kurumsal uyum projelerini yürüterek çalışma alanını genişletti.

2017 yılında Tüpraş’ın iştiraki olan Ditaş Deniz İşletmeciliği ve Tankerciliği’ne Genel Müdür Yardımcısı olarak katıldı. Şirketin uluslararası piyasada genişleyen deniz taşımacılığı faaliyetlerine paralel olarak finansal süreçlere liderlik etti.

Son olarak Setur’da Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı olarak göreve başladı.

ardan aksade

İzmir Bornova Anadolu Lisesi ve Ankara Üniversitesi Siyasal Bilgiler Fakültesi İşletme Bölümü mezunu olan Ardan Aksade, iş yaşamı dışında aktif olarak yelken sporuyla ilgileniyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz