Ana Sayfa Teknoloji Mobil Uygulamalar Setur Marinas Mobil Uygulaması Yenilendi

Setur Marinas Mobil Uygulaması Yenilendi

158
0

Setur Marinas yatçıların online işlemlerini daha konforlu yapabilmesi için mobil uygulamasını yeniledi ve içine daha fazla teknoloji ile hız kattı.

Setur Marinas yenilenen uygulama ile, tüm misafirlerine, teknelerine ait işlemleri cebe taşıdıkları daha etkin ve hızlı bir hizmet sunuyor.

Setur Marinas

Setur Marinas Mobil Uygulaması

Uygulama üzerinden tekneyle ilgili rezervasyon ve rezervasyon takibi, sözleşme görüntüleme, kredi kartı ile ödeme, hesap bakiyesi ve detaylarını inceleme gibi işlemler, kolaylıkla ve çok hızlı bir şekilde yapılabiliyor. Ayrıca uygulama ile, tüm Setur Marinaları’nı ve çevresini özellikleriyle inceleyip kampanyaları anlık takip etmek de mümkün oluyor.

Setur Marinaları bu yeniliğini bir de kampanya ile taçlandırıyor. Ödeme işlemlerini ve kara park rezervasyonlarını mobil uygulama üzerinden gerçekleştiren misafirler, kara park ve lift hizmetlerinde ödeme tutarının %10’u kadar indirim kazanıyorlar.

Setur Marinas Mobil

30 Haziran’a kadar geçerli olacak online ödeme avantajıyla kazanılan bu ayrıcalık, 15 Eylül’e kadar denize inme koşuluyla kullanılabiliyor.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz