Ana Sayfa Girişim TripAdvisor Seyahat Dengelerini Değiştirecek!

TripAdvisor Seyahat Dengelerini Değiştirecek!

364
0

TripAdvisor, en büyük “kişiselleştirilmiş seyahat topluluğu”nu kuruyor. Seyahat edenlerin güven veren gezginlerden, güvenilir kişilerden ve seyahat uzmanlarından destek ve tavsiye alabilecekleri yeni site, gezginleri, markaları, sosyal medya fenomenlerini ve yayıncıları aynı çatı altında topluyor. Tripadvisor seyahat dengelerine göz dikmiş duruyor.

tripadvisor seyahat

TripAdvisor Seyahat, Beeroll Fenomenler, Markalar, Partnerler..

TripAdvisor yeni projesine 500’den fazla sosyal medya fenomenini, markayı, yayıncıyı ve seyahat partnerlerini şimdiden sisteme dahil etmeyi başardı.

Bunların arasında, National Geographic, Travel Channel, Business Insider & Insider Guides, NYC & Company, Smarter Travel ve Cruise Critic gibi marka ve şirketler de yer alıyor.

TripAdvisor Dengeleri Değiştirecek mi?

TripAdvisor’ın kurucu ortağı Stephen Kaufer, yeni proje ve siteyle ilgili olarak, “Daha kişiselleştirilmiş ve daha fazla birbirine bağlı bir seyahat topluluğu platformuyla bir kere daha seyahat sektöründe dengeleri değiştirmeye hazırlanıyoruz.” açıklamasını yaptı.

tripadvisor seyahat

Kaufer, “Yeni TripAdvisor sosyal medya destek araçlarını, inanılmaz içeriği ve rezervasyon yeteneğimizi bir araya getiren ilk seyahat sitesi. Kişiselleştirilmiş ve kullanışlı bir TripaAdvisor ile müşterilerimize seyahatlerinin her aşamasında destek oluyoruz.” şeklinde konuştu.

Beeroll ve Tripadvisor

Yeni proje ile TripAdvisor’da kullanıcılar birer gezi rehberine dönüşecek. Gezginler, seyahatlerini programlama, güzergahlar ve alternatifler belirleme, yapılacaklar listesi oluşturma olanaklarına da kavuşacak.

Gezginler bu gezilerini ister kendi kullanımı için saklayacak, isterse diğer insanlarla paylaşabilecek. TripAdvisor projesinde özellikle video içeriklerine ağırlık verecek.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz