Ana Sayfa Güncel Türk Hava Yolları Koronavirüs Nedeniyle Bu Tarifeyle Uçacak

Türk Hava Yolları Koronavirüs Nedeniyle Bu Tarifeyle Uçacak

144
0

Koronavirüs nedeniyle alınan önlemler her geçen gün genişletiliyor. Şehirlerarası seyahatlerin kısıtlanmasıyla birlikte Türk Hava Yolları (THY) sadece iç hatlarda ve belirli bir tarife ile uçacak.

THY Genel Müdürü Bilal Ekşi, Koronavirüs tedbirleri kapsamında, iç hatlarda yapılacak bütün seferlere ait tarife tablosunu açıkladı.

Korona virüs tedbirleri kapsamında alınan kararla getirilen kısıtlama ile şehirlerarası yolculuklar belirli şartlara ve izinlere bağlandı. Yolcular sadece valilik izniyle seyahat edebilecek. Bu kapsamda Türk Hava Yolları da 14 büyük şehire sefer düzenleyecek.

Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi, Twitter hesabından yaptığı paylaşımla İstanbul’dan karşılıklı olarak Adana, İzmir, Kayseri, Erzurum, Gaziantep, Konya, Malatya, Samsun, Antalya, Diyarbakır, Ankara, Trabzon ve Van seferlerinin gerçekleştirileceğini açıkladı.

Seyahat Belgesine Sahip Olmayanlar Bilet Alamayacak

Ekşi, sosyal medya araçlarından Twitter üzerinden yaptığı açıklamada “İstanbul Havalimanından iç hatlarda yapılacak tüm seferlere ait tarife tablosu ektedir. Bu seferlere sadece seyahat belgesine sahip olan yolcularımız bilet alabilmektedirler. Lütfen bilet işlemleriniz için uçuş yapılacak Havalimanına 4 saat önceden geliniz” dedi.

Türk Hava Yolları Koronavirüs Tarifesi

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz