Ana Sayfa Güncel Türk Hava Yolları Mutlaka “Yeniden Kıbrıs” Demeli

Türk Hava Yolları Mutlaka “Yeniden Kıbrıs” Demeli

199
0

Türk Hava Yolları, Covid-19 ile sürecek olan kontrollü normalleşme sürecinde karşılıklı olarak yeniden uçuşa başlayacağı destinasyonları belirleyerek, yeni başlangıç takvimi üzerinde çalışıyor.

Bu çalışmalar her ne kadar sonuna getirilse de, dikkate alınmasını önemle önereceğimiz bir yer var. Kıbrıs!

Türk Hava Yolları

Türk Hava Yolları ile “Yeniden Kıbrıs” Başlamalı

Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti‘ne uygulanan siyasi ambargo, Akdeniz’in en güzel tatil yerleri arasında bulunması gereken Kuzey Kıbrıs’ı hala gözlerden uzak tutuyor.

Ancak Kıbrıs’ın “büyük bir haksızlık olarak” dünyaya kapalı olmasının belki de bugüne kadar ki en olumlu etkilerinden biri, adada Covid-19 vakalarının neredeyse yok denecek kadar az bir etki ile atlatılması oldu. Hatta bu yazı yayınlandığında Kuzey Kıbrıs, yeni koronavirüs vakası görülmeyen ender bir kaç ülkeden biri olarak kayıtlara geçti.

Kıbrıs’ın nefis köşelerinin turizmden pay alması bu dönemde çok önemli bir yer tutuyor. Bölgede Türkiye kökenli turizm yatırımcılarının da tesisleri bulunuyor.

yeniden Kıbrıs

Türk Hava Yolları‘nın yeniden başlangıç yapacağı dönemin en önemli uçuş noktalarından birinin Kuzey Kıbrıs olması gerektiğine inanarak, en önemli global markamız THY’ye buradan bir daha seslenmek istiyoruz; “Türk Hava Yolları’nın ‘Yeniden Kıbrıs‘ demesi için tam zamanı!”

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz