Ana Sayfa Etkinlik WTM Londra Ana Teması Dijital Turizm

WTM Londra Ana Teması Dijital Turizm

221
0
Dijital Turizm dünyanın en önemli turizm organizasyonlarından biri sayılan ve diğer turizm fuarlarına göre turizm trendlerini yakalayan WTM Londra’nın bu yılki ana teması oldu.
dijital turizm

Londra’da Ana Tema Dijital Turizm

Kısa adı WTM olan Londra World Tourism Market Fuarı’nda 7 Kasım’da The Digital Tourism Think Tank (DTTT) adıyla gerçekleştirilecek toplantıda dijital turizm son dönemde artan turist yoğunluklarına yönelik tepkiler açısından tartışılacak.

The Digital Tourism Think Tank (DTTT) adıyla gerçekleştirilecek etkinliklerde seyahat uzmanları, son dönemde sık sık gündeme gelen turizm noktalarındaki aşırı kalabalıklık sorununun üstesinden nasıl gelinebileceğini tartışacak.

dijital turizm wtm

Bu kapsamda Amsterdam‘ın vaka olarak inceleneceği belirtiliyor. Konunun şehirlerin özelliğini koruyarak ve oluşan haklı tepkileri dikkate alarak turizmin de bu noktada nasıl zarar görmeden geliştirilebileceğine ilişkin deneyimler paylaşılıp önerilerin değerlendirilmesi ile ele alınacak.

WTM Londra, Konferans ve Seminer Müdürü Charlotte Alderslade bu konuda “Bu etkinliklerde aşırı kalabalıklaşma üzerine, endüstrinin en büyük zorluklarıyla nasıl başa çıktığı ve çözümlerle nasıl başa çıktığına ilişkin tartışmaların sektöre ışık tutacağını” şeklinde konuştu.

The Digital Tourism Think Tank (DTTT) 7 Kasım’da saat 08:00’de başlayacak. Etkinliklere katılım için son başvuru tarihi 24 Ekim.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz