Ana Sayfa Seyahat Sektörü Oteller Avrupa’nın En İyi İş Oteli: Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

Avrupa’nın En İyi İş Oteli: Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

245
0

Avrupa’nın En İyi İş Oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel oldu. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Türkiye ve turizm sektörü için büyük önem arz eden Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards Türkiye’ye getirerek büyük gurur yaşattı.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

Dünyada sadece lüks segmentteki konaklama faaliyetlerini değerlendiren ve uluslararası en prestijli ödüllerden biri olan Seven Stars Luxury Hospitality and Lifestyle Awards ödül töreni bu yıl 6 Ekim’de Yunanistan’ın Girit adasında gerçekleşti. Anadolu Yakası’nın en prestijli oteli Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, SIGNUM VIRTUTIS olarak tanımlanan ‘Avrupa’nın İş Oteli’ ödülüne layık görüldü. Ece Vahapoğlu’nun sunduğu gecede 15 farklı ülkeden kazananlara ödülleri verildi.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Avrupa’nın En iyi İş Oteli

Out of the Blue Capsis Elite Resort Otel’de gerçekleşen özel galaya dünyanın birçok ülkesinden katılım gerçekleşti.

Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel

Türkiye başta olmak üzere Fiji, Avusturya, Zanzibar, Nijerya, İsviçre, Norveç, Yunanistan, İtalya, Almanya, Rusya, Endonezya, Maldivler, Mauritius, Kıbrıs, Güney Afrika ve Çek Cumhuriyeti’nden ödül almaya hak kazanan ülkeler sektörün en büyük organizasyonunda boy gösterdi. Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel, Türkiye’yi temsil ettiği organizasyonda “Avrupa’nın İş Oteli” ödülünü alarak büyük bir başarıya imza attı.

Hem Türkiye hem de sektör adına büyük önem taşıyan bu ödülü almaktan gurur duyduklarını söyleyen Wyndham Grand İstanbul Kalamış Marina Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan “Ülkemizi ve Wyndham Hotels & Resorts markamızı bu denli başarıyla temsil eden ve dünyaya adımızı duyuran tüm ekibime ve desteğini esirgemeyen siz “Wyndham Kalamış Dostlarına” gönülden teşekkürü bir borç biliyorum. Her özelliği, her yaptığıyla fark yaratan otelim ve muhteşem ekibimle büyük gurur duyuyorum. Daha iyiye, daha yüksek kaliteye ve daha güzele olan yolculuğumuz hızlanarak devam edecek” diye konuştu.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz