Ana Sayfa Seyahat Sektörü Havayolları Global Finance Yenilikçilik Ödülünü Emirates Kazandı

Global Finance Yenilikçilik Ödülünü Emirates Kazandı

151
0

Globe Finance’ın, inovasyon kültürünü ve yüksek kusursuzluk standartlarını teşvik eden ve yaygınlaştıran ve ilgili endüstrilerinde öncü olan şirketlere verilen ve 19 yıldır devam eden En İyi Dijital Banka Ödülleri’nin bir uzantısı olan Yenilikçilik Ödüllerinde, Emirates Havayolu, Global Finance Yenilikçilik Ödülünü Emirates Kazandı.

Global Finance Yenilikçilik Ödülünü Emirates Kazandı

2018 Ortadoğu Kurumsal Yenilikçisi Ödülü’nü kazanana Emirates’in, yolcu deneyimini arttıran ve sıra dışı hizmet kültürünü destekleyen modern uçuş konseptleri ve kabin ürünlerine yaptığı yatırımlar, böylece bir kere daha ön plana çıkmış oldu.

Önde gelen finans kuruluşları, finans teknolojisi kuruluşları ve dijital dünyada ve inovasyon alanında etki sahiplerinin katıldığı Global Finance ödül töreninde ödülü şirket adına törene katılan Emirates’in Kıdemli Kurumsal Hazine Başkan Yardımcısı Nirmal Govindadas aldı.

Yenilikçilik Ödülünü Emirates Kazandı

Emirates Yenilikleri

Emirates, Kasım ayında, milyonlarca dolarlık yatırım yaparak yenilediği tamamen kapalı First Class özel süitleri de dahil, Boeing 777-300ER kabinlerinin tanıtımını gerçekleştirdi. Şirket otomotiv endüstrisinden esinlenerek Mercedes’le yakın işbirliği içerisinde, konfor ve işlevsellik kazandıran bir dizi tasarım ayrıntısı üzerinde çalışma gerçekleştirdi. Sonuçta, aydınlatma ve iklimlendirme kontrol özelliği sunan kişiye özel süitler elde edildi. En son teknolojiye uygun tasarlanan, yolculara NASA’dan ilham alınan ‘sıfır-yerçekimi’ oturma pozisyonu sunan, gerçek zamanlı, fiber-optik kamera teknolojisine sahip, sanal pencereler ve First Class müşterilerine yönelik kişisel video arama hizmeti gibi dünyada bir ilk olan uygulamalar sağlandı.

Yenilikçilik Ödülünü Emirates Kazandı

Emirates ayrıca, Boeing 777-200LR uçağında yeni bir konfigürasyonunu içeren, ilk kez 2-2-2 düzeni ile oluşturulan, daha da geniş koltuklara sahip olan, yeni Business Class kabini duyurdu. 150 milyon ABD doları bedelindeki yatırım neticesinde, filodaki, 38 Business Class koltuğu ve 264 Economy Class koltuğu bulunan, 10 adet 777-200LR uçağın yeniden dekore edilmesi sağlanmış olacak.

Emirates’in yenilenen A380 uçak içi lounge’u da geçen yıl hizmete girdi ve modern dekorasyonu, daha fazla koltuk seçeneği, ruh haline uygun ışıklandırma ve diğer teknolojik özellikleri ile yolcularını memnun etmeye devam ediyor.

Emirates, endüstrideki en kapsamlı uçak içi eğlence sistemi olan ice ile tüm sınıflardaki yolcularına birçok eğlence seçeneğini sunmak üzere yatırım yapmayı sürdürüyor. Skytrax Ödülleri’nde 14 kez “En İyi Uçak İçi Eğlence Sistemi” ödülünü alan ice dünyanın her yerinden gelen, 900’e yakın film de dahil, 3.500’den fazla kanal içeriyor.

Yenilikçilik Ödülünü Emirates Kazandı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz