Ana Sayfa Teknoloji Mobil Uygulamalar Zuppin Otobüs, Midibüs, Minibüs Çağırmanın En Kolay Yolu

Zuppin Otobüs, Midibüs, Minibüs Çağırmanın En Kolay Yolu

300
0

Zuppin, temelde bir online araç çağırma uygulaması. Kullanıcılarının grup ve turizm taşımacılık ihtiyaçlarını karşılamayı hedefleyen Zuppin, anlık veya ileri tarihli araç çağırabileceğiniz gibi, platform kullanıcılarına vip araç, minibüs, midibüs ve otobüs gibi seçenekler sunuyor ve bu özelliği ile rakiplerinin önüne geçiyor.

Zuppin Otobüs

OtobüsBankası’ndan Zuppin’e

2015 yılında Otobüsbankası ismi ile ortaya çıkan fikir, 2017 yılı itibariyle değişerek Zuppin markası haline geldi. Adnan Değirmenci, Mehmet Erkanar ve Mustafa Bilge tarafından kurulan Zuppin, şu an için 8 kişilik bir ekip tarafından yönetiliyor.

1-9 kişilik zuppVIP, 1-19 kişilik zuppMINI, 1-31 kişilik zuppMIDI ve 46 kişilik kapasiteye sahip olan zuppBUS olmak üzere 4 farklı araç seçeneği sunan Zuppin, söz konusu araçları hem çağırmanıza hem de teklif almanıza olanak tanıyan sistemde, hizmet kalitesi, araç tipi, araç özellikleri ve fiyat gibi kriterlere göre istediğiniz seçimi yapıp, gelen tekliflere göre indirim talep edebiliyor veya pazarlık yapabiliyorsunuz.

Zuppin Otobüs

Zuppin Otobüs, Midibüs, Minibüs Çağırmanın En Kolay Yolu

BiTaksi, Careem, Uber ve Yolo gibi çözümlerden farklı olarak daha yüksek kapasiteli araçların çağırılabilmesine olanak tanıyan Zuppin, kullanıcıların otobüs, minibüs, midibüs gibi araçları tek tuş ile rezerve edebilmelerine olanak tanıyan bir uygulama.

Platformunda T.C. Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı’ndan D2 B2 belgeli5 bine yakın araç bulunduran Zuppin, hem iOS hem de Android platformları için ücretsiz olarak kullanımda.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz